FB pixel
Ledų tortas
Ledų tortas
Ledų tortas
Ledų tortas
Ledų tortas
Ledų tortas
Ledų tortas
Ledų tortas
Ledų tortas
Ledų tortas
Padidinti nuotraukas

Ledų tortas

20,99 € / kg

Minimalus torto svoris - 1,5 kg

Populiariausias svoris (galimi ir kiti dydžiai):
2 kg - 41,98 €

 

Užsakyti

Vasaros šventės metu atsigaivinti padės ir desertų stalą paįvairins ledų tortas. Kepamas purus vanilinis biskvitas, perteptas trijų skonių ledais. Tortas apliejamas pieniško šokolado kremu ir papuoštas plakta grietinėle bei vyšniomis. Tortas gali būti puošiamas pagal individualius norus, ledų skoniai taip pat pasirenkami.

Pirmieji ledų torto receptai rasti dar 1870 metais. Tradicinis ledų tortas anksčiau buvo gaminamas iš sausainių ir grietinėlės. Viktorijos laikais tokie desertai vadinti bombomis, kurie buvo gaminami iš ledų ir vaisių. Ledų tortai ypač populiarūs vakarėliuose, dažnai valgomi gimtadienių ar vestuvių metu - ypač Šiaurės Amerikoje ir Australijoje.

Standartiškai žmogui yra skaičiuojama 100-120 gramų torto. Tačiau tortas tortui nelygus. Kai kuriems tortams svorio prideda puošimui skirtos uogos ar kitos dekoracijos detalės, todėl rekomenduojame atsižvelgti ir į tai. Taip pat torto svorį reikėtų rinktis atsižvelgiant į kitų desertų kiekį.

Tortas gali būti puošiamas pagal individualius klientų norus. Galimi papildomi tortų puošimo priedai (kainos skiriasi nuo priedo):
* kremo spalvos pasirinkimas;
* migdoliniai sausainiai „Macarons“;
* morengai;
* uogos ir vaisiai;
* saldainukai;
* šokolado dekoracijos;
* užrašas.

Esant reikalui išrašome gaminio kokybės sertifikatą.

Kiti desertai