FB pixel

Desertai ir užkandžiai Jūsų šventėms

Rūpinamės, kad Jūsų šventė taptų įsimintina

Individualūs užsakymai Individualūs užsakymai

Priimame individualius užsakymus

  • Desertai ir užkandžiai Jūsų šventėms: gimtadieniams, vestuvėms, krikštynoms, draugų vakarėliams.
  • Desertai ir užkandžiai įmonių renginiams: gimtadieniams ir kitoms šventėms, verslo pusryčiams, konferencijoms.

Su mūsų pagalba galėsite paįvairinti savo šventes ir išsirinkti mėgstamus desertus. Galime iškepti Jūsų mėgstamą tortą su valgoma nuotrauka, uždėti įmonės logotipą. Galite rinktis norimą torto spalvą, kuo puošite tortą (uogomis, riešutais, pabarstukais, saldainiais).

Esame lankstūs, todėl galime klientui pasiūlyti išskirtinius gaminius, atitinkančius individualius poreikius. Produktų kokybė ir šviežumas – mūsų stipriosios pusės, todėl kiekvienas desertas gaminamas prieš šventę, kad klientą pasiektų kuo šviežesnis ir kokybiškesnis. Džiaugiamės, kad mūsų klientai vis labiau kreipia dėmesį į tai, ką jie valgo, iš kokių produktų ruošiami konditerijos gaminiai.

Išrašome gaminio kokybės sertifikatą.

Pristatymas

Pristatymas į šventės vietą

Pasirūpinsime ne tik šviežiais desertais Jūsų šventei, bet ir jų pristatymu tiesiai į namus ar šventės vietą. Už papildomą mokestį Jūsų užsakytus gaminius galime pristatyti nurodytu adresu Vilniuje arba jo apylinkėse. Išanksto užsakytus gaminius taip pat galite atsiimti Saldu Saldu kepyklėlėje, esančioje Vilniuje (Vingrių g. 23).

Įrankių, indų nuoma

Įrankių, indų nuoma

Saldžiam stalui reikia ne tik desertų, tačiau ir gražių indų jiems. Mes galime pasirūpiti ir tuo. Nuomojame tortines, kelių aukštų stovelius, padėkliukus, desertines.