FB pixel
Spurgos
Spurgos
Spurgos
Spurgos
Spurgos
Spurgos
Spurgos
Spurgos
Spurgos
Spurgos
Spurgos
Spurgos
Spurgos
Spurgos
Spurgos
Spurgos
Spurgos
Spurgos
Spurgos
Spurgos
Spurgos
Spurgos
Padidinti nuotraukas

Spurgos

1,8 € / vnt.

Minimalus užsakymo kiekis - 20 vnt. (36 €)

 

Užsakyti

Minkštos ir purios spurgos negali nepatikti: jas mėgsta ir maži, ir dideli, todėl siūlome paragauti amerikietiško stiliaus spurgų. Mielinės tešlos spurgos gali būti padengtos baltu, pienišku ar juodu šokoladu. Norėdami žaismingesnių ar labiau akį traukiančių spurgų, galite išmėginti spurgas su baltu šokoladu, kurios būtų dengiamos įvairiomis maisto spalvomis. Spurgas galima dekoruoti riešutais, pabarstukais, šokoladu.

Manoma, kad spurgos (Donuts) yra tradicinis amerikiečių skanėstas. Tačiau spurgų kilmės vieta nuo JAV nutolusi. Tvirtinama, kad šiandien populiarių spurgų pradžia randama Artimųjų Rytų virtuvėje. Spurgos buvo verdamos senovės Romoje ir Graikijoje, o viduramžiais panašius kepinius gamino ir arabai: įkaitintame aliejuje jie virdavo nesaldžios tešlos gabalėlius, paskui mirkydavo juos saldžiame sirupe. Maždaug 1400 m. spurgos paplito ir Šiaurės Europoje: Anglijoje, Vokietijoje, Olandijoje. Tik dar vėliau su piligrimais ir naujakuriais iš Olandijos spurgų receptas pasiekė Amerikos žemyną.

Spurgos standartiškai yra padengtos baltu ir pienišku šokoladu. Už papildomą mokestį spugas galime dengti ir spalvotu šokoladu. Taip pat galima rinktis kuo spurgas pabarstyti: šokolado gabalėliais, kokoso drožlėmis, smulkintais riešutais, spalvotais pabarstukais.

Esant reikalui išrašome gaminio kokybės sertifikatą.

Kiti desertai