FB pixel
Kanelės
Kanelės
Kanelės
Kanelės
Kanelės
Kanelės
Kanelės
Kanelės
Kanelės
Kanelės
Kanelės
Kanelės
Kanelės
Kanelės
Kanelės
Kanelės
Padidinti nuotraukas

Kanelės

0,85 € / vnt.

Minimalus užsakymo kiekis - 30 vnt. (25,50 €)

 

Užsakyti

Saldu Saldu gaminamų desertų meniu kanelės yra vienas populiariausių ir klientų mėgstamiausių desertų. Iš Prancūzijos kilę saldūs pyragėliai išsiskiria ne tik skoniu, bet ir forma. Kanelės kepamos specialioje formoje, yra aukso spalvos, su traškia plutele, o deserto vidus - šviesus, drėgnas ir korėtas. Kepant burnoje tirpstančias kaneles, tešla pagardinama vanile ir romu.

Prancūziško deserto - kanelės - atsiradimo istoriją galime vadinti legenda. Pasakojama, kad XVIII a. Prancūzijos Bordo miestelyje pirmąkart šiuos pyragėlius ėmė kepti XVIII a. vienuolės. Sakoma, kad tuomečiai pyragėliai net nebuvo panašūs į šiandien visų taip mėgstamą desertą.

Kita šio deserto atsiradimo istorija pasakoja, kad senais laikais Prancūzijos miestelyje Limože iš miltų ir kiaušinių trynių buvo kepami ir pardavinėjami kepiniai, vadinami canole.

Laikui bėgant, pyragėlių kepėjams buvo suteiktas Canauliers vardas. Nors žodžių panašumas ir skambesys leidžia manyti, jog tais senaisiais laikais kepti pyragėliai ir buvo dabartinių kanelių pradžia, tą patvirtinančių faktų nėra. Žinoma tik tiek, jog XIX a. Canauliers vardas dingo iš istorijos puslapių ir atgimė tik XX a., kai vienas nežinomas Prancūzijos kepėjas vėl ėmė kepti pyragėlius pagal senąjį receptą, papildomai į tešlą įdėdamas vanilės ir romo.

Esant reikalui išrašome gaminio kokybės sertifikatą.

Kiti desertai