FB pixel

Dažniausiai užduodami klausimai

Pateikiame savo atsakymus į dažniausiai Jūsų užduodamus klausimus

Kokio svorio tortą geriasia pasirinkti?

Standartiškai žmogui yra skaičiuojama 100-120 gramų torto. Tačiau tortas tortui nelygus. Kai kuriems tortams svorio prideda puošimui skirtos uogos ar kitos dekoracijos detalės, todėl rekomenduojame atsižvelgti ir į tai.

Prieš kiek laiko reikia užsakyti desertus?

Pageidautina, kad desertus užsakytumėte mažiausiai 3-4 dienos prieš šventę. Jeigu užsakymas didesnis idealu jį gauti 1-2 savaitės prieš šventę.

Ar gaminate vaikiškus tortus?

Savo gaminamų tortų mes neskirstome į vaikų ar suaugusiųjų šventėms skirtus tortus. Kiekvieną mūsų tortų galima pavesrti vaikiškų uždėjus ant jo papildomų dekoro detalių (spalvotas kremas, įvairiaspalviai pabarstukai, morengai, makaruns sausainiai, šokolado dekoracijos ar vaiko vardo ir metų užrašas).

Ar gaminate vestuvinius tortus?

Taip gaminame. Kiekvieną iš mūsų tortų galima paversti vestuviniu. Tik reikia atitinkamai papuošti ir kiekvienas tortas gali virsti vestuviniu.

Ar gaminate kelių aukštų tortus?

Taip, gaminame. Idėjų pasižvalgykite mūsų galerijoje.

Ar tortų dekoravimui naudojate cukrinę masę?

Ne, savo gamyboje cukrinės masės nenaudojame visiškai.

Ar pristatote desertus?

Desertus pristatome Vilniauas mieste už papildomą 5 eurų mokestį. Jeigu Jūsų šventė vyks už Vilniaus ribų, tada kaina skaičiuojama pagal kilometražą.

Ar desertus būtina laikyti šaldytuve?

Vienareikšmiškai taip. Visi mūsų desertai yra gaminami tik iš natūralių produktų, todėl jie yra gana jautrūs jei yra laikomi neteisingai. Ne paslaptis, kad saldus stalas yra kaip viena iš dekoro detalių švenčių metu, todėl desertai dažnai būna laikomi kambario temperatūroje beveik visą dieną. Tokiu atveju reikėtų pasistengti bent apsaugoti desertus nuo tiesioginių saulės spindulių.

Kaip apmokėti už desertus?

Mokėti už desertus galite juos atsiimdami iš mūsų grynais (Vingrių g .23, Vilnius). Arba daryti bankinį pavedimą būtinai iki atsiėmimo.
Rekvizitai:
UAB “Atlantis Cloud”
LT654010042403890654

Neradote atsakymo į savo klausimus?

Susisiekite telefonu +370 (628) 99 140 arba el. paštu info@saldusaldu.lt.